Transport – Spedycja – Logistyka na EXPO SILESIA

przez admin

Każdego roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO SILESIA w Sosnowcu odbywa się wiele imprez o charakterze targowym, które gromadzą kilka tysięcy wystawców i są odwiedzane przez ponad 70 tysięcy gości z kraju i z zagranicy. Podczas tegorocznych targów, które odbyły się w dniach 16-17 kwietnia 2013r. PKP CARGO S.A. Śląsko- Dąbrowski Zakład Spółki wystąpił, wspólnie z Biurem Handlowym Centrali Spółki i Zakładem Śląskim, w roli gospodarza Targów Transportu, Spedycji i Logistyki EXPO- SILESIA. Podczas Targów miały miejsce liczne konferencje, seminaria, zawody i konkursy, natomiast na stoiskach Wystawców zaprezentowane zostały NOWOŚCI TARGOWE. Poruszane były dwa obszary prezentowane w oddzielnych salonach: Salon logistyki, magazynowania i transportu oraz Salon infrastruktury kolejowej.

Pracownicy Śląsko-Dąbrowskiego Zakładu Spółki w Katowicach, najliczniejsi z Działu Marketingu i Sprzedaży, brali czynny udział w spotkaniach z przybyłymi gośćmi, przedstawicielami Firm współpracujących z PKP CARGO S.A.

Gościem stoiska PKP CARGO LOGISTICS był znany rysownik Henryk Sawka, który przez cały dzień tworzył rysunki związane z pracą naszej Firmy i prace te wręczał gościom stoiska PKP CARGO.Organizatorzy przyznali Spółce wyróżnienie za interesującą formę promocji podczas targów.

Honorowy Patronat nad Targami SILESIA TSL EXPO i konferencją pt. „Transgraniczna współpraca transportowa Europy Środkowo- Wschodniej” objął Minister Gospodarki Janusz Piechociński natomiast Partnerem strategicznym targów SILESIA TSL EXPO była firma PKP CARGO LOGISTICS.

TEKST: Barbara Kowalczyk