APEL O POMOC !!!

przez admin

 

PROŚBA O POMOC

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszego kolegi Dariusza Cichonia i jego rodziny. Darek podczas wycieczki do Egiptu ciężko zachorował i niezbędna była na miejscu operacja otwarcia czaszki celem zatamowania krwawienia wewnątrzczaszkowego. W chwili obecnej jego stan jest określany jako stabilny – krytyczny z możliwością przetransportowania do kraju.

Koszt przetransportowania do Polski i udzielonej pomocy w Egipcie Darkowi przewyższa znacznie jego ubezpieczenie. Rodzina Darka nie jest w stanie sama pokryć ww. kosztów transportu i leczenia. Darek jako pracownik PLK S.A. Komendy Głównej SOK Posterunek Oświęcim pracuje na stanowisku przodownika i jest bardzo lubianym, koleżeńskim człowiekiem, który w pracy jest pracownikiem sumiennym i rzetelnym.                   Z Koleją związany jest już ok. 19 lat, czyli większość swojego życia, a ma dopiero 35 lat.

Razem z żoną Bogusią wychowują Oliwię lat 9, Wiktorię lat 8 i Malwinkę, która ma dopiero 3 latka.

Ze względu na bardzo wysokie koszt leczenia i transportu Darka liczonych w dziesiątkach tysięcy euro pilnie potrzebna jest nasza pomoc finansowa dla jego rodziny, która nie jest w stanie poradzić sobie z takimi kosztami, a przecież w kraju również czeka Darka dalsze leczenie i rehabilitacja.

Pomóżmy żonie i dzieciom Darka sprowadzić go do kraju.

                                                                            

 Przewodniczący ZZK Śl. Przy SOK   Robert Sobota

 

W razie pytań dotyczących pomocy dla kolegi Darka proszę o kontakt pod nr telefonu 0668313290

 

APEL !!! – KLIK