A JEDNAK MNIE SŁYSZANO…

przez admin
Zapewne wszyscy już wiedza, że Pan Roman Chwała nie jest już dyrektorem PR Katowice. Dla członków ZZK Śląskich PR Katowice i, śmiem twierdzić, wszystkich pracowników, to bardzo dobra wiadomość. 
Okazało się, że Zarząd Spółki i Urząd Marszałkowski nie pozostali głusi na moje wołanie o pomoc. Dzisiajwiem, że to, co dla mnie trwało wieczność, dla innych trwało jedynie pięćmiesięcy. Miałam wrażenie, że nikt nie chce mnie słuchać. Było inaczej – nikt
nie lekceważył moich apeli.  Dzisiaj  rozumiem, że opinia Zarządu Spółki o pracy byłego Dyrektora, musiała być ukształtowana na podstawie obiektywnych argumentów, dokładnej analizy jego dokonań oraz weryfikacji przekazywanych przeze mnie informacji. W związku z moimi wielokrotnymi skargami kierowanymi do Zarządu Spółki, w PR Katowice od dwóch tygodni trwa wewnętrzna kontrola. Ze spokojem oczekuję na jej wyniki. Zarząd musiał sprawdzić wiarogodność moich zarzutów oraz zasięgnąć informacji z innych źródeł. Nie miałam możliwości podziękować  osobiście członkom  Zarządu  Spółki  za ruch, który przywrócił normalność w naszym Zakładzie. Zrobię to, w imieniu swoim i wszystkich członków ZZK Śląskich PR Katowice, przy najbliższej okazji. Dziękuję również wszystkim tym, którzy w trudnym okresie podtrzymywali mnie na duchu i dodawali otuchy. Życzę powodzenia obecnym dyrektorom PR Katowice, ponieważ czeka ich ciężka praca oraz Zarządowi Spółki, przed którym stoją trudne zadania.  Przekonałam się, że warto walczyć o słuszną sprawę, nawet wtedy, gdy się wydaje, że nikt nas nie słyszy.

 Lidia Ziaja