Srebro dla Śląska!

przez admin

W dniach 8-10.09.2023 w ośrodku „Kolejarz” w Muszynie, odbyło się coroczne Święto Federacji ZZK, w którym to udział wzięła ponad sześćdziesięcio osobowa grupa Związku Zawodowego Kolejarzy Śląskich. Jak co roku też, zaszczycili nas liczni goście m.in sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Andrzej Bittel, przedstawiciele wojewody małopolskiego, Urzędu Transportu Kolejowego, zarządów spółek kolejowych, a także komendant główny Straży Ochrony Kolei, który to pojawił się dodatkowo wraz z wiceministrem Andrzejem Bittelem na krótkim spotkaniu z pracownikami i funkcjonariuszami SOK.

Nieodłączną częścią wydarzenia był konkurs karaoke i zawody sportowe, do których w tym roku ZZK Śląskich wystawił mocną drużynę. Po całym dniu zmagań takich jak strzelanie z łuku, broni pneumatycznej, dart, bungee run czy konkurs rzutów karnych ogłoszono, iż w tym roku srebro należy do Śląska. Puchar odebrał i przekazał wiwatującej drużynie przewodniczący Janusz Kowalczyk.

Całość zakończyła jak zawsze biesiada grillowa i wspaniała zabawa taneczna.

Z wypowiedzi zadowolonych uczestników, można się spodziewać jeszcze mocniejszej naszej grupy na przyszły rok, więc już dziś serdecznie zapraszamy!