Gratulacje dla Lodzi Winiarskiej

przez admin

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Koleżanka Leokadia WINIARSKA została uhonorowana odznaką Zasłużony dla Województwa Opolskiego. Jest to tym bardziej cenne odznaczenie, gdyż nadano je tylko siedmiu osobom wywodzącym się z Opolskiego Zarządu Wojewódzkiego Forum Związków Zawodowych.

Uroczystość nadania tego zaszczytnego odznaczenia odbyła się 1 września br. na Zamku w Mosznej, a odznaczenia wręczał Marszałek Województwa Andrzej Buła. Nie zabrakło słów podziękowań za codzienny trud, ciężką pracę a także wyrazów uznania, na który odznaczeni zasługują każdego dnia.

Marszałek Andrzej Buła, gratulując odznaczonym cieszył się, że mógł uhonorować tak wyjątkowe osoby. – Jesteście Państwo nie tylko związkowcami, ale w Waszych biografiach  widać pasję społecznikowską i pasję, jakiej poświęcacie się na co dzień. Pielęgnowanie takiej pasji i przekazywanie jej innym to wyjątkowo ważna rzecz – podkreślał. Sam również otrzymał podziękowania za zrozumienie i dobra współpracę od pielęgniarek i położnych, które wręczyły marszałkowi pamiątkowy medal Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

Gratulacje odznaczonym, ale i licznie zgromadzonym pielęgniarkom, przekazywali obecni na spotkaniu parlamentarzyści i samorządowcy.

Lodziu bardzo serdecznie Ci gratulujemy!